فرش ماشینی بزرگ پارچه به قیمت عمده

همواره از تنوع بازار فرش و قالی صحبت می کنیم و گستردگی بازارها را به حدی می دانیم که نام دنیای فرش به آن اطلاق نموده ایم . در بازار بزرگ فرش های ماشینی تنوع در جهات گوناگونی گسترش یافته است . از لحاظ شانه و تراکم ، رنگ های زمینه ، الیاف مصرفی ، طرح های بافته شده و …. می توان دسته های مختلفی را برای فرش های ماشینی در نظر گرفت . به یاد داشته باشید که بزرگی و تنوع بازار مدیون روی کار آمدن مدل های جدید و تولید مداوم مدل های قبل است . برای مثال فرش های ۵۰۰ شانه و ۷۰۰ شانه از سری فرش هایی هستند که در شانه و تراکم پایین تولید شده و جزء اولین تولیدات به حساب می آیند اما همچنان با گذشت سال ها بازهم مورد استقبال و خرید مردم هستند . تصور نمایید که با تولید فرش های ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه تولید فرش های ۵۰۰ شانه و ۷۰۰ شانه متوقف می شد ، بی شک در این حالت نمی توانستیم از تنوع زیاد محصولات و گستردگی بازار ها حرف بزنیم . در مورد سایر ویژگی های فرش های ماشینی هم چنین است .
در این میان یکی از ویژگی های مهم در فرش های ماشینی ابعاد و سایز فرش است . هر چند در حال حاضر با گسترش شهر نشینی و کم جمعیت شدن خانواده ها و از طرف دیگر سبک معماری آپارتمان ها فضای خانه و اتاق ها کوچک شده و شاهد رفتن تقاضا از فرش های ۱۲ متر به سمت فرش های ۶ متر و ۹ متر هستیم ، اما برخی فرش ها تحت عنوان فرش های بزرگ پارچه تولید و به فروش می رسد .
فرش های بزرگ کاربردی کاملا متفاوت با فرش های ۱۲ متر ، ۹ متر و ۶ متر دارند . در مورد تنوع و گستردگی بازار از جهت ابعاد کافی است توجه نماییم که می توان محصولاتی را از ابعاد تابلو فرش و پادری و روپشتی تا ابعاد بزرگ پارچه سفارشی در بازار یافت . رونق خرید و فروش به فرش های ۱۲ متر ، ۶ متر و ۹ متر که اصطلاحا ابعاد استاندارد نام دارند ، اطلاق داده شده است اما فرش های بزرگ پارچه به علت نوع خاصی که دارند مساحت زیادی از مبادلات را شامل می شوند .
لازم به ذکر است که کار تولید فرش های بزرگ پارچه در توان همه تولید کنندگان نیست و تولید کنندگانی خاص از جمله کارخانه فرش اصل به خوبی توانسته است فرش های بزرگ پارچه درجه یک و ناب تولید و روانه بازار کند . در مقاله حاضر به بررسی فرش های بزرگ پارچه پرداخته ایم . فرش هایی با ویژگی های خاص و کاربرد های خاص . جهت آشنایی همه جانبه با این محصولات توصیه می شود ادامه مقاله را مطالعه نمایید .
فرش های بزرگ پارچه چیست ؟
می توان از نام محصول حدس زد که فرش های بزرگ پارچه ، فرش هایی هستند با ابعاد بسیار بزرگ و حد و حدود استانداردی برای فرش های بزرگ پارچه وجود ندارد و عمدتا بصورت سفارشی در متراژ های سفارش داده شده تولید می شوند . فرش هایی مانند بافته های ماشینی پهن شده در کف سالن های کنفرانس ، سالن های تئاتر و سینما ، مساجد ، بارگاه ها و اماکن عمومی و … از این نوع هستند .
در کارخانه هایی مانند کارخانه فرش اصل متراژ های مختلف و بزرگی از طرح مناسب برای فرش های بزرگ پارچه تولید شده و بر اساس سفارش برش زده می شود . فرش های بزرگ پارچه فروشگاه فرش اصل ویژگی ها و امکاناتی دارد که آن را از سایر بافته ها متفاوت می کند .
ویژگی فرش های بزرگ پارچه

همانطور که عنوان شد فرش های بزرگ پارچه ، محصولاتی هستند مناسب برای اماکن عمومی . نمی توان ۱۵۰۰ شانه فروشگاه را برای استفاده در مکان های عمومی انتخاب کرد . چراکه ظرافت و نازکی این دسته از محصولات برای پاخوردگی زیاد طراحی نشده است .
از همین رو اولین و مهم ترین ویژگی در فرش های بزرگ پارچه داشتن شانه و تراکم پایین است .
شانه و تراکم : شانه و تراکم پایین لزومی ست بر دوام و مقاومت محصولات در برابر فشار و سایش و … . اگر به فرش های پهن شده در مکان های عمومی توجه نمایید درشتی بافت و عدم ظرافت را متوجه خواهید شد . فرش های بزرگ پارچه در شانه ۵۰۰ و ۷۰۰ تولید می شوند . طرح های فرش ۷۰۰ شانه فروشگاه فرش اصل را ببینید . این فروشگاه قدرت تولید فرش انواع طرح های فرش ۷۰۰ شانه را بر اساس ابعاد در خواستی مشتری دارد .
رنگ زمینه فرش بزرگ  : همانطور که عنوان شد ، این محصولات برای مکان های عمومی تقاضا می شوند و مکان های عمومی بسیار پر تردد هستند از این جهت فرش های بزرگ پارچه برای مساجد مدام در معرض آلودگی های مختلف خواهند بود . انتخاب رنگ زمینه فرش به آیتم های مختلفی بستگی دارد . در مکان های عمومی فرش ها را در رنگ های خنثی انتخاب می کنند تا علاوه بر زیبایی و جذابیت در نشان دادن آلودگی ها و لکه ها و … خساست به خرج دهد . رنگ هایی مانند گردویی و فیلی و قرمز سیر و آبی تیره و سبز از محبوب ترین رنگ های زمینه فرش های بزرگ پارچه فروشگاه فرش اصل هستند .
خرید فرش های بزرگ پارچه به قیمت عمده
مساحت زیاد و حجم و سنگینی فرش های بزرگ پارچه اولین و مهم ترین دلیل برای مراجعه به فروشگاه اینترنتی فرش اصل است . برای داشتن فرش های بزرگ پارچه وارد فروشگاه اینترنتی فرش اصل شده و انواع فرش های لوکس ، ۱۲۰۰ شانه ، ۱۰۰۰ شانه و ۷۰۰ شانه را نظاره گر باشید . پس از انتخاب شانه و تراکم و طرح مورد نظر ، ابعاد درخواستی خود را به واحد فروش در میان بگذارید . فرش ۱۲۰۰ شانه بزرگ پارچه برای پذیرایی های بزرگ و فرش ۵۰۰ شانه بزرگ پارچه برای مکان های عمومی و مساجد مناسب است .
ممکن است تنوع زیاد این دسته شما را شگفت زده کند اما بدانید که این تنوع بالا نشان از قدرت و توانایی طراحان فروشگاه فرش اصل دارد . در صفحه اصلی سایت ، شاخه ای با عنوان فرش با ابعاد بزرگ وجود ندارد چون تولید کنندگان فرش اصل توانایی تولید هر طرح فرش با هر شانه و تراکمی را به صورت بزرگ پارچه دارند .
از دیگر ویژگی ها و مزیت های خرید فرش های بزرگ پارچه از فروشگاه اینترنتی فرش اصل می توان به موارد زیر اشاره کرد :
۱-خرید فرش های ماشینی بزرگ پارچه به قیمت عمده و ارزان : عمده بودن قیمت ، خرید مستقیم و بدون واسطه ، کوتاه شدن دست دلالان ، کوتاه شدن مسیر عرضه و در نهایت خدمات ویژه فروشگاه اینترنتی باعث شده تا فرش در ارزان ترین قیمت ممکن به دست مشتریان برسد . فرش های بزرگ پارچه به دلیل بزرگی ابعاد و صرف مواد اولیه فراوان به خودی خود گران قیمت هستند .
۲- انتخاب از بین محصولات موجود :
 امکان ندارد به فروشگاه فیزیکی رفته و بتوانید تمامی تنوع را در یک فروشگاه ببینید . اما در فروشگاه اینترنتی فرش اصل به عنوان یکی از برند های متنوع و با کیفیت می توانید تمامی مدل ها را دیده و از موجود بودن یا نبودن هر کدام آگاه شوید . لازم به ذکر است که در صورت موجود نبودن فرش مورد نظر به راحتی میت وانید در فروشگاه اینترنتی نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .
۳- نگرانی و دشواری های حمل فرش های بزرگ پارچه که به لحاظ بزرگی و سنگینی فرش ایجاد شده است ، با خرید اینترنتی قابل رفع است . چراکه ارسال فرش  از خدمات ویژه خرید اینترنتی فرش از فروشگاه آنلاین است .
۴- گارانتی و ضمانت نامه برای فرش های بزرگ پارچه مهم است . چراکه هر نوع آسیب به قسمتی از فرش ، موجب بلا استفاده شدن مساحت زیادی از فرش خواهد شد . فروشگاه فرش اصل محصولات خود را که به صورت اینترنتی به فروش میرساند گارانتی کرده و با ضمانت نامه معتبر به فروش می رساند .
فروشگاه فرش اصل بهترین مکان برای خرید فرش های بزرگ پارچه است . چراکه تمامی ویژگی های لازم برای فرش های ماشینی بزرگ پارچه درجه یک و ناب را دارا می باشد . انتخاب از فروشگاه آنلاین فرش اصل یعنی انتخاب و خرید بهترین محصول از بهترین فروشگاه .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *