جدیدترین طرح و رنگ فرش ماشینی

فرش  ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ ، جزء فرش های ماشینی با شانه و تراکم بالا می باشد که توانسته است در بازار فروش فرش ماشینی ، به خوبی بدرخشد . در گذشته بیشتر خانه های قدیمی با قالی های دستباف که نتیجه زحمت هنرمندان اصیل ایرانی بوده است ، مزین می شد . علاقه بسیار ایرانیان به قالی های دستباف ، برای همگان واضح و مبرهن است ، ولی قیمت بالای آن ، برخی از افراد را از خرید آن منع می کند . شرکت فرش اصل کاشان ، برای زیبایی بیشتر خانه های ایرانی ، و با توجه به قیمت بالای قالی های دستباف ، به تولید و عرضه انواع فرش های شبیه دستباف می پردازد . یکی از این فرش های دستبافتگونه ، فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ است که با طرح ها و نقشه های زیبا ، شبیه قالی دستباف است و نگاره های زیبای آن نشان دهنده ذوق و هنر اصیل ایرانی است . ما در اینجا مختصر توضيحي در مورد این محصولات دستبافتگونه می دهیم تا افراد قبل از خرید فرش ۱۰۰۰ شانه ، اطلاعات کامل در مورد آن داشته باشند .
خصوصیات ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰
این فرش های ماشینی ، دارای ۱۰۰۰ گره در یک متر از عرض فرش است ، يا به عبارتي يك ميليون گره در هر متر مربع . تعداد بالای گره در این فرش لوکس ، سبب زیبایی و ظرافت آن می شود به گونه ای که انواع طرح های ریز و ظریف با نگار ه های شلوغ را می توان به صورت ۱۰۰۰ شانه تولید کرد . بیشتر طرح های فرش ۱۰۰۰ شانه ، از فرش های نفیس و درجه یک ابریشمی است . طرح های بسیار زیبا و چشم نوازی که توسط بهترین هنرمندان طراحی شده است . فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه را باید با الیاف خیلی ریز و ظریف و مستحکم بافت . استفاده از الیاف پلی استر و نایلونی ، کیفیت این فرش زیبا را پایین می آورد . فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ ، به دلیل اینکه تعداد گره های آن بالاست ، باید با الیاف مرغوب و هیت ست شده بافته شود . مرحله هیت ست ، عمر الیاف را بیشتر می کند . در این فرآیند ، الیاف از مرحله بخار آب و گرما عبور می کند و پرزهای آن گرفته می شود و نخ مقاومت تر می شود و برای مرحله بافت آماده می شود . فرش های آکریلیک هیت ست شده ، مقاومت بالایی در برابر گرما ، نور خورشید ، حرارت های مستقیم و غیر مستقیم و پاخور شدن دارد . بافتن محصولات با الیاف بدون پرز ، زیبایی فرش را چندین برابر می کند .
کابرد فرش ۱۰۰۰ شانه
بهترین فرش برای پذیرایی و مکان های لوکس و مجلل می باشد . استفاده از طرح افشان ۱۰۰۰ شانه کرم برای پذیرایی های کوچک بسیار ایده آل است و  فضا را بزرگتر و دلبازتر نشان می دهد .
برای تطابق رنگ و طرح فرش ماشینی با دکوراسیون ، کلیک کنید .
دستگاه بافت فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه
فرش های ۱۰۰۰ شانه ، باید با پیشرفته ترین دستگاه بافت فرش شونهر آلمان و وندویل بلژیک تولید شود . این دستگاه قابلیت :
• تولید فرش های با شانه و تراکم بالا را دارد .
• محصولات را با استفاده از تعداد رنگ های بالا تولید می کند .
• قابلیت بافت فرش های با طرح ها و نگاره های شلوغ را دارد .
• سرعت این دستگاه بافنده بسیار بالاست پس الیافی که برای بافت فرش ماشینی وارد این دستگاه می شود ، باید مستحکم باشد .
خرید فرش ۱۰۰۰ شانه کاشان
شرکت فرش اصل با استفاده از الیاف آکریلیک و بامبو ، به تولید بهترین فرش ۱۰۰۰ ماشینی پرداخته است . این شرکت ، با استخدام بهترین طراحان خبره و کارشناسان زبر دست ، مفتخر به تولید فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ با بالاترین کیفیت و زیباترین طرح و نقشه است . این شرکت با فروش اینترنتی فرش ۱۰۰۰ شانه آماده خدمت رسانی و مزین کردن دکوراسیون های ایرانی است . قیمت فرش ۱۰۰۰ شانه ، بالاتر از فرش های ۵۰۰ شانه و ۷۰۰ شانه است . ولی شرکت فرش اصل ، با توجه به وضعیت اقتصادی مردم ، اقدام به فروش مستقیم محصولات ۱۰۰۰ شانه کرده است تا بتواند از قیمت این فرش های باکیفیت ، بکاهد . در فروش مستقیم ، هیچ واسطه و رابطه ای وجود ندارد و فروش یا به صورت حضوری و یا آنلاین می باشد ولی در هر دو صورت ، خریدار با فروشنده در ارتباط است و می تواند فرش اصل خریداری کند . طراحان این شرکت در طراحی نقشه های فرش ۱۰۰۰ شانه ، از طرح های اصیل و سنتی استفاده کرده اند . تمامی محصولات شرکت فرش اصل ، دارای برچسب حاوی اطلاعات می باشد که به نوعی شناسنامه محصول ، تلقی می شود .
بزرگترین صادر کننده فرش ماشینی ایرانی
با تولید محصولات دستبافتگونه ، زمینه برای صادرات فرش ماشینی شبیه دستباف ، به کشورهای دیگر فراهم شد . یکی از فرش های صادراتی ، فرش ۱۰۰۰ شانه است که به دلیل ریز نقش بودن و کیفیت بالای آن و استفاده از طرح های سنتی و اصیل در آن ، مورد توجه کشورهای دیگر قرار گرفته است . شرکت فرش اصل ، یکی از بزرگترین صادر کنندگان فرش ایرانی اعم از دستباف و ماشینی است . امروز صادرات فرش ایرانی بیشتر از گذشته شده است . طرح ها و نقشه های ایرانی ، ظرافت و زیبایی و دستبافتگونه بودن قالی های ایرانی ، سبب شده است تا این شرکت ، سالانه ، تعداد بالایی از این محصولات را صادر کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *