فیلتر توسط

فرش مدرن

فرش مدرن را می توان یکی از انواع فرش ماشینی دانست. این فرش ها به فرش فانتزی هم معروف هستند و با هر دو نام مورد معامله قرار می گیرند. در واقع به این علت نام آنها مدرن یا فانتزی اطلاق می شود، چون در طراحی و تولید آنها از طرح های خاص مدرن استفاده می کنند. 

اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم ما در حال حاضر دو نوع فرش ماشینی داریم، یک نوع فرش ماشینی با طراحی کلاسیک و باستانی شبیه فرش های دستباف اصیل ایرانی که به آنها فرش کلاسیک گفته می شود و نوع دوم، انواع فرش ماشینی با طراحی متفاوت از فرش های کلاسیک که به خاطر رنگ بندی و طرح هایی که دارند، به آنها فرش فانتزی و مدرن گفته می شود. 

فرش های فانتزی در سال های اخیر به خاطر طرح هایی که دارند و همچنین قیمت پایین، مورد استقبال قرار گرفته اند. انواع فرش آشپزخانه مدرن و همچنین اتاق خواب را می توانید در نمایشگاه های معتبر تهیه فرمایید.

خرید اینترنتی فرش مدرن و فانتزی از فرش اصل

در فروشگاه فرش اصل ، انواع فرش مدرن را برای شما فراهم آورده ایم تا بتوانید با کلکسیونی از جدیدترین مدلهای سال فرش فانتزی روبرو شوید. فرش های فانتزی موجود در فرش اصل دارای مزیت های زیر هستند:

دارای کیفیت قابل قبول هستند و اکثرا با الیاف ابریشم مصنوعی تولید شده اند.

دارای ضمانت نامه و گارانتی هستند.

تنوع طرح های آن بسیار بالا است.

اگر به دنبال طرح های جدید مثل فرش مدرن بلژیکی هستید، فروشگاه اینترنتی فرش اصل این محصولات را با بهترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد. 

قیمت فرش کلاسیک مدرن مثل انواع گلیم و جاجیم در فرش اصل زیر قیمت بازار است!

Read more
فیلتر توسط
نمایش 1 تا 8 از 10 مورد

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in