قوانین و مقررات فرش اصل

در هنگام خرید اینترنتی فرش یا هر نوع محصول دیگر باید بدانیم چگونه خریدی ایمن داشته باشیم تا هیچگونه حقی از ما ضایع نشود . مجموعه " فرش اصل"  بر آن است تا با رعایت نکات زیر توسط شما عزیزان ارائه بهترین خدمات را داشته باشد .

- هرچند فرش اصل محصولات خود را از نظر کیفی ضمانت می نماید اما باید توجه نمایید که بعد از خرید شما ، فرش تولید و ارسال می گردد و کالای خریداری شده در صورت نقص در کیفیت قابل ارجاع می باشد . تقاضا داریم در انتخاب دقت نمایید .

- محصولات غیر استاندارد یا اندازه های نا متعارف و موارد خاص که به سفارش شما تولید می گردد هزینه طراحی و ارسال فرش بر عهده سفارش دهنده می باشد .

- تمامی فرشهای دستباف ارسال رایگان دارند .

- ارسال خریدهای بیشتر از 3 میلیون تومان با شرکت فرش اصل می باشد .

-  کلیه عزیزانی که با پرداخت بیعانه خرید می نمایند می توانند مابقی هزینه خرید را درب منزل به مامورین تیپاکس پرداخت نمایید .

- بعد از ثبت سفارش محصول انتخابی شما تولید شده و بسته به انتخاب شما ارسال می گردد . شما می توانید ؛

1- از طریق پست ( درب منزل )

2- از طریق باربری یا قطار ( در انبار باربری شهر شما )

3- از طریق پست تیپاکس ( درب منزل )

محصول را دریافت نمایید .

توجه : عزیزانی که در زمان تحویل محصول بنا به هر دلیلی در منزل نمی باشند بهتر است ارسال فرش به روش دوم و از طریق باربری صورت گیرد تا محصولشان در انبار باربری بماند تا بتوانند در زمان مناسب آن را تحویل بگیرند .

نکته : در زمان خرید از " فروشگاه فرش اصل " می توانید زمان تحویل فرش را در قسمت ارتباط آنلاین یا تماس با تلفن ثابت شرکت از همکاران ما مطلع شوید .

انتخاب و همراهی شما پشتوانه ای است برای ارائه خدمات بهتر ما

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in