فیلتر توسط

فرش ترک

فیلتر توسط
نمایش 1 تا 8 از 32 مورد

فرش ترک و فرش آشپزخانه ترک

فرش ترک یکی از محصولاتی است که اخیرا در ایران طرفداران بسیاری پیدا کرده است و این امر به خاطر عوامل مختلفی است که به آنها خواهیم پرداخت. هم اکنون محصولات فرش ماشینی ترک را در این شاخه ملاحظه می کنید که با رنگ بندی های متنوع و مختلف در معرض دید شما عزیزان قرار گرفته اند. 

مهمترین ویژگی محصولات فرش ماشینی ترک در فروشگاه فرش اصل، عبارتند از:

  1. تنوع بالای محصولات؛ به این خاطر که هم محصولات خود فرش اصل و هم فروشنده های دیگر در این دسته بندی دیده می شوند.
  2. کیفیت بالای بافت؛ فرش های ترک در فروشگاه فرش اصل با بالاترین کیفیت در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.
  3. رنگ بندی های متنوع؛ فرش ماشینی ترک را می توانید در انواع رنگ بندی در فرش اصل مشاهده کنید.

اما همانطور که گفتیم، فارغ از بحث کیفیت فرش آشپزخانه ترک، در این چند سال این نوع فرش ها طرفداران زیادی پیدا کرده اند و دلایل مختلفی سبب این امر می شود:

  • فرش های ترک اغلب دارای رنگ بندی شاد و جذاب هستند.
  • طراحی آنها ساده و خلوت است.
  • به صورت مدرن بافته می شوند.
  • دارای قیمت مناسبی هستند.

خرید فرش ترک

فرش ترک یکی از انواع فرش ماشینی است. فرش ماشینی انواع مختلفی دارد، محبوب ترین انواع فرش های ماشینی، فرش های کلاسیک هستند. به غیر از فرش های کلاسیک فرش های دیگری هم در صنعت فرش ماشینی وجود دارند، مثلا فرش مدرن، فرش وینتیج و همین فرش های ترک. هر کدام به خاطر ویژگی های ظاهری که دارند و اینکه با فرش های کلاسیک متفاوت هستند، در یک دسته بندی جداگانه قرار می گیرند.

فرش های ترک که کلا جدا هستند و طراحی و رنگ بندی آنها بسیار با عوامل دیگر فرش ماشینی متفاوت است. نوع رنگ بندی، نو طراحی و غیره به گونه ای است که هم تفاوت ایجاد کرده است و هم به خاطر این تفاوت ها مشتریان را به سمت خود جذب نموده است. 

فرش ماشینی ترک را با الهام از فرش های دستباف ترکیه ای می بافند. فرش های دستباف ترکیه ای هم معمولا تلفیقی از نقش و نگارهای قفقازی و ایرانی است. اما اصولا در فرش های ترک از رنگ های شاد و جذاب استفاده می شود که در فرش های ماشینی سنتی ایرانی کمتر این رنگ ها دیده می شود. 

فرش ترک معمولا دارای طرح های خلوتی است و شما می توانید آن را در هر فضایی که دلتان بخواهد اعم از پذیرایی، هال، اتاق نشیمن و آشپزخانه استفاده نمایید. 

برای خرید این محصولات می توانید به صورت حضوری و اینترنتی اقدام کنید. خرید فرش های ترک به صورت حضوری مزیت هایی دارد اما معایبی را هم شامل می شود. ما توصیه میکنیم که از روش خرید اینترنتی استفاده کنید. این روش مزیت های زیادی برای شما خواهد داشت. برای مثال برای خرید فرش نیازی نیست که از خانه و یا مامن خود خارج شوید، هر کجا که باشید می توانید اقدام به خرید فرش مورد نظر خود کنید. محدودیت زمانی هم در فروش آنلاین و اینترنتی دیده نمی شود.

خرید فرش ترک

خرید فرش آشپزخانه ترک

فرش آشپزخانه ترک یکی از انواع فرش های ماشینی است که در دسته فرش های ترک قرار می گیرد. شما می توانید از انواع مختلفی برای فرش آشپزخانه استفاده کنید، اما محبوب ترین فرش هایی که می توان به آنها اشاره کرد، فرش های ترک و فرش های مدرن هستند. 

این فرش های ماشینی به خاطر ویژگی ها و ظاهر خاصی که دارند، مورد استقبال قرار می گیرند. فرش آشپزخانه ترکیه به خاطر داشتن رنگ های شاد و جذاب و خاص و همچنین نقش های درشت و خلوت بسیار محبوبیت پیدا کرده است. اگر شما هم میخواهید فرش برای آشپزخانه بخرید، توصیه می کنیم که حتما از فرش آشپزخانه ترک دیدن فرمایید. 

فرش های ترک آشپزخانه در انواع لایت و رنگ روشن تولید می شوند و می توانید آشپزخانه خود را با استفاده از این فرش ها مزین کنید و زینت ببخشید. همچنین توجه داشته باشید که فرش های ترک که برای آشپزخانه استفاده می شوند، معمولا دارای پرزهای نرم و بلندی هستند که بعد از مدتی شما احساس خستگی ناشی از سختی زمین نخواهید داشت.

رنگ بندی فرش های ترک به گونه ای است که اغلب می تواند با هر نوع رنگ کابینت و دکوراسیون آشپزخانه ست شود. الیاف مورد استفاده در فرش آشپزخانه معمولا الیاف نسوز است. به خاطر فعالیت های پخت و پز که در آشپزخانه انجام می شود، باید الیاف مورد استفاده در فرش به گونه ای باشد که در صورت وقوع حادثه کمتر آسیب ببیند. فرش های ترک با اکریلیک هیت ست که کمتر می سوزند، بهترین گزینه برای فرش آشپزخانه هستند.

در فروشگاه فرش اصل شما می توانید محصولات فرش آشپزخانه ترک را هم ملاحظه بفرمایید که از قسمت کناری، با قراردادن فیلتر روی فرش های آشپزخانه به نتایج دلخواه دست پیدا خواهید کرد. 

خرید اینترنتی فرش ترک از فروشگاه فرش اصل

فرش ترک را می توانید در آشپزخانه هم استفاده کنید. یکی از موارد استفاده فرش های ماشینی ترک، آشپزخانه ها است. شما می توانید فضای آشپزخانه را با استفاده از فرش آشپزخانه ترک، زیبا و جذاب کنید. 

به جمع بندی موضوع برسیم که باید گفت، در فروشگاه فرش اصل، شما می توانید محصولات مختلف ترک را مشاهده کنید و بعد از اینکه یک نوع فرش را مورد پسند قرار دادید، آن را به صورت آنلاین سفارش دهید.

Read more

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in