فرش سفارشی

منظور از فرش سفارشی، فرش هایی است که با طرح، ابعاد و یا شکل خاص و خارج از استاندارد بافته شود. با توجه به اینکه فرش های ماشینی با استفاده از دستگاه های بافنده تولید می شوند، بسیاری از کارخانه ها این توانایی را دارند که فرش را با هر طرح، ابعاد و یا فیزیک طراحی کنند و روانه بازار نمایند.

فروشگاه فرش اصل، شرایطی را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید انواع فرش سفارشی را تهیه نمایید.

سفارش آنلاین فرش سفارشی در فرش اصل

فروشگاه اینترنتی فرش اصل کاشان، توانایی دریافت سفارش فرش سفارشی با طرح ها و رنگ های مختلف را دارد و به همین خاطر می توانید به صورت آنلاین به ثبت سفارش بپردازید. قبل از هر گونه اقدام به خرید میتوانید برای دریافت مشاوره با شماره تماس 09130535443 تماس حاصل فرمایید و از جزئیات فرش ماشینی سفارشی و همچنین نحوه سفارش آگاه شوید.

1-     فرش با طرح سفارشی

اگر فرشی را دیدید که قبلا تولید می شده و دیگر تولید نمی شود، یا اگر طرحی را دیدید که میخواهید با رنگ دلخواه تولید شود، و اگر هر طرح و رنگ دلخواهی را خواستید، می توانید در فروشگاه اینترنتی فرش اصل، ثبت سفارش نمایید و آن را دریافت کنید. فرش های با طرح و رنگ سفارشی همگی با استفاده از بهترین الیاف بافته می شوند و دارای قیمت مناسب تری هستند!

2-     فرش با ابعاد سفارشی

اگر به فیلم دوم دقت کنید، متوجه میشوید که فرش ماشینی با ابعاد سفارشی یکی از قابلیت های فروشگاه اینترنتی فرش اصل است با هر طرحی که بخواهید و هر متراژی که سفارش بدهید. سفارشی که هم اکنون ملاحظه می کنید، سفارش مشتری خارج از کشور است که برای مقرون به فرصه بودن با متراژ بالا سفارش خود را انجام داده است. برای مساجد، حسینیه ها، کتابخانه ها، محیط های بزرگ مسکونی و اداری فرش با ابعاد سفارشی تهیه کنید. فرش به صورت یکپارچه در محیط استفاده می شود و شما می توانید نظم و شکوه بیشتری در محیط داشته باشید به این نوع فرش های ماشینی، فرش بزرگ پارچه و یا ابعاد بزرگ هم گفته می شود.

3-     فرش با اشکال سفارشی

اگر محیطی دارید که از اشکال هندسی متفاوت است و برای مثال دارای انحنا است، می توانید سفارش فرش بزرگ پارچه با شکل و فیزیک سفارشی بدهید. فرش اصل بعد از ارسال کارشناسان، محیط را برای شما متر می کند و بعد از پایان عملیات نقشه برداری و اندازه گیری محیط، عملیات بافت فرش صورت می گیرد. بعد از بافت فرش ماشینی، حالا نوبت نصب فرش است که آن هم به وسیله افرادی کاربلد و متخصص باید صورت بگیرد.

مزایای استفاده از فرش سفارشی چیست؟

یکی از سوالاتی که مشتریان می پرسند این است که چرا باید از فرش های سفارشی استفاده کنیم؟ آیا فرش سفارشی بهتر از فرش های استاندارد است؟ در جواب سوال به موارد زیر اشاره می کنیم:

1-     کیفیت مطمئن فرش های ماشینی سفارشی

فرش های سفارشی دارای کیفیت مطمئنی هستند، اما چرا؟ فرش های موجود در بازار از برندهای مختلفی هستند و در این بین ممکن است برندهای تقلبی و برندهای متفرقه دیده شوند. بنابراین فرشی که به دست شما می رسد، ممکن است فرش اصل نباشد و دارای مشکلاتی شود. ولی وقتی شما فرش سفارش می دهید، عملیات بافت آن مطمئنا در کارخانه و با استفاده از بهترین دستگاه ها صورت خواهد گرفت. همچنین مواد اولیه ای که در فرش استفاده می شود، با کیفیت و استاندارد خواهد بود.

2-     محیط زیباتر و منظم تر با فرش سفارشی

اگر شما از فرش های ماشینی یکپارچه استفاده کنید، به جای چند فرش می توانید یک فرش را استفاده نمایید. وقتی یک فرش در محیط به صورت یکپارچه استفاده شود، قطعا محیط از آشفتگی خارج خواهد شد و در دید مخاطب هم بزرگ تر دیده می شود. همچنین طرح و رنگ سفارشی که خودتان انتخاب کرده اید، زیبایی بیشتری به محیط شما خواهد داد.

3-     فرش های سفارشی مقرون به صرفه تر هستند

قطعا اگر بخواهید یک محیط را با فرش و کناره پر کنید، هم زیبا نخواهد بود و هم اینکه خرج زیادی را به گردن شما می گذارد. با سفارش فرش های ماشینی ابعاد خاص، می توانید هزینه کمتری بپردازید.

ویژگی های فرش سفارشی در فرش اصل

هر فروشگاه و شرکت ممکن است، با ویژگی های خاص، فرش های ماشینی سفارشی و ابعاد بزرگ را تولید کند. فرش اصل هم فرش های ماشینی خود را با ویژگی های زیر تولید می کند.

  •        کیفیت بافت

کیفیت فرش های ماشینی تولید شده در فرش اصل هم می تواند سفارشی باشد، اما به طور معمول فرش ها با استفاده از بهترین نخ خاب که اکریلیک است بافته می شوند و در کنار آن از پنبه و پلی استر برای نخ تار و پود فرش ها استفاده می شود تا فرش ها مقاوم تر شوند و همچنین عمر آنها افزایش یابد.

  •        طراحی منحصر به فرد

نقشه های طراحی شده با دقت و جزئیات برای بافت به دستگاه ارسال خواهند شد. فروشگاه فرش اصل با 15 سال سابقه در طراحی انواع فرش ماشینی، فرش ها را بر اساس متد روز و با تجربه بالا طراحی می کند.

برای سفارش فرش با ابعاد و طرح و رنگ سفارشی می توانید با شماره تماس یا واتس اپ 09130355443 ارتباط برقرار نمایید. 

Read more

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in