درباره فرش اصل

درباره فرش اصل

شرکت طرح و گره فردوس پارسی (سهامی خاص) به شماره ثبت :6299

1- با برند فرش اصل  متخصص  طراحی ، تولید و عرضه فرش ماشینی و فرش دستبافت با بهترین نخ موجود در این هنر و صنعت می باشد. بر آن شدیم تا با بالاترین تنوع بتوانیم خواسته شما را در تهیه فرش تامین نماییم تا بتوانید با خرید اینترنتی در فرش اصل کاشان در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید .

2 – شرکت فرش اصل جهت ارتقاء این هنر اقدام به تاسیس آموزشگاه فنی و حرفه ای در زمینه طراحی فرش با نام تخته سیاه نموده است تا بتواند جوانان خلاق و خوش فکر را برای این صنعت آموزش داده و در تیم طراحی فرش استخدام نمایم .

مجموعه فرش اصل متشکل از تیم طراحی فرش متخصص و کارشناس در این رشته با بیش از 15 سال سابقه طراحی در عرصه تولید فرش ماشینی  و فرش دستبافت اصل بوده که افتخار تولید فرش برای شما عزیزان دارا می باشد.

*پذیرش سفارش به دو صورت می باشد*:

الف – بصورت حضوری : از طریق دفتر مرکزی فرش اصل

ب  - از طریق اینترنتی و سایت :  www.farsheasl.com

- طراحی و تولید فرشهای سفارشی منطبق با دکوراسیون داخلی

یکی از بزرگترین تفاوتهای ما با سایر فروشگاههای اینترنتی و آنلاین فرش در آن است که تیم طراحی و مشاوره ما توان طراحی فرش مطابق با دکوراسیون منزل شما را دارا هستند و بعد از تایید طراحی توسط شما آن را وارد مرحله تولید نموده تا دقیقا خواسته شما تامین شود

 

1 – طراحی

توسط یکی از مجرب ترین تیم های طراحی فرش در کشور انجام می شود. (زمان طراحی بسته به پروژه متفاوت بوده در زمان سفارش توسط کارشناسان تخمین زده می شود و پس از تایید سفارش زمان و روش تحویل فرش محاسبه می گردد)

2 – تولید 

مراحل تولید توسط دستگاه 700 - 1000 و 1200 شانه با بالا ترین تراکم واقعی فرش و بهترین و با کیفیت ترین الیاف موجود انجام می گردد.  (حدود 6 روز کاری زمان نیاز دارد تا فرایند تولید و تکمیل فرش ماشینی  انجام شود )

3 – کنترل کیفیت و بسته بندی محصولات 

پس از کنترل کیفیت ، محصول بسته بندی شده و آماده ارسال می گردد. ( 1 روز کاری)

4 – ارسال کالا 

فرش خریداری شده با هماهنگی شما از طریق اداره پست جمهوری اسلامی – باربریها و خطوط حمل و نقل ریلی ایران انجام می شود  و هزینه ارسال رایگان می باشد.

همکاران  ما در  قسمت ارتباط آنلاین با کارشناسان فنی در ساعات اداری  آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

تصاویری از نمایشگاه آلمان 2020:

   

تصاویر نمایشگاه ترکیه 2019 :

    

تصاویر نمایشگاه تهران 98 :

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Create a free account to use wishlists.

Sign in