خرید اینترنتی فرش ماشینی و فرش دستباف

وجود کف پوش از زمان های اولیه باب بوده است . حتی انسان های نخستین هم برای حفاظت از خانه و محل زندگی خود در برابر انواع حشرات ، جانوران و سرما و گرما از نوعی کف پوش استفاده می نموده اند . ابتدایی ترین کف پوش ها شاخ و برگ درختان بوده و پس از آن استفاده از پوست و پشم حیوانات رواج گرفته است . رفته رفته پشم حیوانات ریسیده شده و پس از تبدیل شدن به نخ در بافت انواع فرش ها ، گلیم ها و زیلو ها بکار گرفته شده است .  شکل امروزی کف پوش ها مختلف بوده و هر شخص بر اساس سلیقه ، نیاز و توان مالی خود نسبت به خرید انواع کف پوش ها از جمله فرش دستبافت ، فرش ماشینی ، سرامیک ، پارکت و … اقدام می نماید . فرش های ماشینی و دستبافت از محبوب ترین و پرطرفدار ترین کف پوش ها نزد ایرانیان است . محبوبیت بین کف پوش ها به حدی است که حتما در خانه هر ایرانی لااقل دو سه تخته فرش ماشینی یا دستبافت یافت می شود . البته فرش های دستبافت به علت قیمت بالایی که دارند کم تر از فرش های ماشینی مورد استقبال قرار گرفته و مشتریان خاص خود را دارند .
خرید فرش ماشینی
خرید فرش از خرید های مهم هر خانه و فضایی به شمار می رود . همانطور که عنوان شد اهمیت فرش ماشینی به حدی است که بدون فرش ماشینی خانه قابل سکونت نخواهد بود . نگاهی به مشتریان و خریداران فرش ها حاکی از آن است که همه خریداران به دنبال بهترین کیفیت و بادوام ترین فرش ها هستند . تنوع فرش های ماشینی و دستبافت به حدی است که دست خریداران را در بازار باز گذاشته و هر شخص متناسب با نیاز ، کاربرد و توان مالی می تواند بهترین فرش را خریداری نماید . شاید تا چندین سال قبل خرید فرش های مرغوب و درجه یک تنها در قیمت های بالا امکان پذیر بود اما رقابت سنگین بین برند های مختلف و روش های نوین خرید از جمله خرید اینترنتی بهای فرش های با کیفیت را تا حد امکان کاهش داده است .
تکنولوژی بر تمام ابعاد بازار فرش و قالی مانند سایر موارد تاثیر گذاشته است . رشد فناوری در عصر حاضر موجب طراحی نقشه و نگاره ها به کمک نرم افزار های کامپیوتری به عنوان ابتدایی ترین مرجله تولید فرش و قالی شده است . دستگاه های نوین بافت و ماشین آلات پیشرفته مورد دیگری از تغییرات است که در عصر ارتباطات به چشم می خورد . این سیر تغییرات و پیشرفت تا جایی ادامه داشته است که روش های مختلف خرید و فروش را هم در بر گرفته است . انواع مختلفی از روش های خرید و فروش در سال های اخیر روی کار آمده اند که در حال حاضر در رقابتی تنگاتنگ با یکدیگر مشغول به عرضه محصولات با خدمات ویژه می باشند .
انواع روش های خرید فرش ماشینی را می توان به موارد زیر دسته بندی نمود :
۱-    خرید غیر مستقیم  فرش ماشینی و دستبافت
الف- خرید حضوری از بازارهای فیزیکی
۲-    خرید مستقیم فرش ماشینی و دستبافت
الف- خرید حضوری از کارخانه
ب- خرید اینترنتی و آنلاین از وب سایت های معتبر و فروشگاه های مجازی
ج- خرید از کانال تلگرامی تولید کننده
د- خرید تلفنی
بسیاری از مشتریانی که به بازار های فیزیکی مراجعه کرده و به روش سنتی معامله انجام می دهند از مزایا و انوع روش های خرید غیرمستقیم اطلاع نداشته و بخاطر عدم آگاهی از مزیت خریدی آسان ، مقرون به صرفه و با کیفیت بی نصیب می مانند .
در این مقاله بر آن شده ایم تا با ارائه مطالبی پیرامون خرید اینترنتی فرش ماشینی و دستباف درجه یک نسبت به آگاه کردن خریداران اقدام نموده و به معرفی بهترین فروشگاه های جهت خرید اینترنتی فرش ماشینی و دستباف درجه یک بپردازیم .
خرید اینترنتی چیست ؟
جوانان و کسانی که در دنیای مجازی فعالیت دارند با فروشگاه های اینترنتی و معاملات آنلاین آشنا هستند . در تعریفی ساده می توان چنین گفت ، خرید اینترنتی از فروشگاه های اینترنتی انجام می گیرد . فروشگاه اینترنتی محیطی ست مجازی در شبکه های اینترنت ، این فروشگاه ها صفحاتی از وب سایت های معتبر هستند که در بازار مجازی فرش و قالی عموما توسط تولید کنندگان و تیم فروش برند های مختلف تاسیس و مدیریت می شوند . خرید اینترنتی فرش ماشینی و دستباف درجه یک مزایای بسیاری دارد که در این قیممت به ان ها اشاره خواهیم نمود .
مزیت خرید اینترنتی فرش ماشینی و خرید اینترنتی فرش دستباف
خرید و فروش اینترنتی در رقابت با خرید و فروش به روش های سنتی جهت جذب بیشتر مشتریان آیتم های خدماتی بالایی ارائه داده است . مزایای خرید اینترنتی فرش ماشینی و دستباف درجه یک بسیار زیاد است که همگی بصورت مستقیم و غیر مستقیم بر رفاه و مقرون به صرفه تر شدن خرید اثر می گذارند . مهم ترین مزایای خرید اینترنتی فرش دستبافت و ماشینی درجه یک به شرح زیر است :
۱-    عدم نیاز به صرف زمان ، انرژی و هزینه جهت رفتن به بازار های فیزیکی و پرسه زدن در بازار
۲-    دیدن تمامی طرح ها ، نقشه ها ، کیفیت ها  و رنگ ها در کم ترین زمان ممکن
۳-    عدم وجود محدودیت زمانی جهت راجعه به فروشگاه اینترنتی و خدمت رسانی ۲۴ ساعته به مشتریان
۴-    عدم ماندن در ترافیک و شلوغی چه در خیابان و چه در فروشگاه
۵-    خرید محصولی اصل و با کیفیت
۶-    خرید محصول به قیمت درب کارخانه و در کم ترین حد ممکن
۷-    دریافت انواع گارانتی و وارانتی های معتبر مطابق با استانداردهای صنعت نساجی
۸-    دریافت کالا درب منزل با ارسال رایگان
۹-    اطلاع از تمامی ویژگی ها و مشخصات محصول قبل از خرید
۱۰-     توان مشورت با خبرگان و متخصصان این حرفه
۱۱-     و ….
خرید فرش دستباف از کارخانه تولید فرش ماشینی
کارخانه جات تولید فرش های ماشینی در کنار محصولات ماشینی خود ، فرش های دستباف هم عرضه می کنند . از همین رو اگر در بین محصولات شاخه فرش های دستباف به چشمتان خورد تعجب نکنید . اما چگونه امکان دارد کارخانه تولید فرش ماشینی ، فرش دستباف ارائه دهد ؟ فرش های دستباف پس از تولید باید از مرحله پردازش یا آهار گذر نمایند . این مرحله که در فرش های ماشینی هم باید انجام شود ، مرحله ای است جهت رفع ایرادات فرش و آماده سازی محصول برای عرضه به بازار . در مرحله آهار کارشناسانی با چندین تخصص وجود دارند . تخصص هایی مانند رفوگری ، نقشه کشی ، بافندگی و …. که هر کدام بصورت جداگانه فرش را مورد بررسی قرار داده و در صورت وجود عیب در صورت امکان آن را رفع و رجوع نموده و اگر توان رفع عیب وجود نداشته باشد ، محصول را از درجه یک بودن ساقط کرده و تحت عنوان درجه دو یا سه وارد بازار می کنند . فرش های دستباف توسط کارخانه جات فرش ماشینی قبل از رفتن به مرجله پردازش و به صورت خام از بافندگان خریداری شده و پس از انجام عملیات نهایی سازی با برند معتبر وارد بازار می شوند . بدین ترتیب خرید اینترنتی فرش دستباف درجه یک با برند های معتبر قابل انجام است .
نکته مهم در خرید اینترنتی فرش ماشینی و دستباف درجه یک انتخاب برند و فروشگاه معتبر است . همانطور که می دانیم در مبادلات اینترنتی خریدار و فروشنده مجازی بوده و تنها به اعتبار برند خرید انجام می شود . از همین رو جهت داشتن خریدی بی دغدغه ، آسان و با کیفیت در وهله اول باید برندی معتبر انتخاب نمود . فروشگاه فرش اصل از دسته برندهای نامی و معتبر کاشان است که همواره بر تولید محصولاتی با کیفیت ، بادوام ، زیبا و در عین حال ارزان قیمت تلاش نموده است . عملکرد فرش اصل در تولیدات درجه یک موفقیت آمیز بوده و تعداد بالای مشتریان این برند با کیفیت گواهی بر برتر بودن محصولات اصل است . خرید اینترنتی فرش ماشینی و دستباف درجه یک از فروشگاه اینترنتی فرش اصل کار آسانی است . با سرچ در اینترنت فروشگاه آنلاین معتبر فرش اصل را پیدا نموده و به قسمت محصولات مراجعه نمایید ، در بین محصولات موجود بر اساس نیاز ، توان مالی و علاقه شخصی فرش ماشینی یا دستباف مورد نظر را انتخاب نموده و مراحل ثبت سفارش و درخواست کالا را طی نمایید . پس از اتمام مراحل خرید اینترنتی فرش ماشینی و دستباف درجه یک کد پیگیری را تا زمان دریافت فرش نزد خود نگه دارید . محصول سفارشی شما در کم ترین زمان ممکن درب منزلتان تحویل داده خواهد شد . محصولات فروشگاه فرش اصل ، از اصیل ترین و زیبا ترین بافته های کاشان است . گروه تولیدی فرش اصل در بازار های داخلی و خارجی توجه خریداران را به خود جلب نموده و سابقه درخشان برند اصل بهترین تبلیغ برای شناساندن فرش هایی ست که تحت برند فرش اصل به بازار عرضه می شوند . کیفیت بالای محصولات تولیدی این شرکت ، سبب بالا رفتن فروش عمده فرش شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *