فرش نامتقارن و غير استاندارد

بسیاری از خانه های قدیمی  و لابی هتل ها  و راهرو ها  و سفره خانه ها سالن های همایش شرکت ها و کمپانی های بزرگ و محیط های وسیع  که در نظردارند کفپوش اصل ایرانی یعنی فرش اصل و ایرانی مورد استفاده قرار دهندممکن است  بدلیل نحوه معماری فضا ازقبیل  ستون ها و پله ها با مشکل مواجه بشوند .

معمولا در این فضا ها فرش ۱۲ و ۹ و ۶ متر ی و یا استفاده از چندین کناره جلوه نامناسبی  به فضا میدهد که زیبایی این کفپوش اصل ایرانی را خدشه دار میکند .

برای رفع این مشکل  ‘ فرش اصل کاشان ‘ با در اختیار داشتن تیم طراحی مجرب و رعایت اصول طراحی در این زمینه اقدام به طراحی وتولید فرش منطبق با فضاي مورد نظر شما نموده است  براین اساس فرش اصل با توجه به معماری داخلی منزل و یا فضای مورد نظر شما فرشی در خور را  طراحی  میکند که در زیبایی  محل مورد نظر شما تاثیر بسزایی دارد .

کاربرد فرش های یکپارچه سفارشي يا غير استاندارد

تصور کنید  سالن مورد نظر شما  یک شش ضلعی و یا ۸ ضلعی یا یک دایره بزرگ و یا یک بیضی و یا ذوزنقه در اندازه غیر استاندارد به همراه یک مقدار فضای اضافی و یا هر حالتی دیگری ، باشد. مسلما نمی شود یک محیط شش یا هشت ضلعی با قطر ۴۰ یا ۵۰ متری یا بزرگتر و یا حتی کوچکتر را با فرشهای موجود در بازار به گونه ای زیبا و یک پارچه مفروش کرد .

جالب است بدانید طراحی و تولید فرشهای خاص ، بزرگ پارچه جهت استفاده در هرگونه فضایی با معماری مذهبی ، مسکونی ، تفریحی ، هتل ، سالنها و …انجام می شود . در  این راستا ، اهم موضوع در انتقال و انطباق طرح و نقوش دکوراسیون ، اندازه و نقشه و کروکی  محل مورد نظراست که با طرح و رنگ فرش تولیدی همخوانی داشته باشد ، از مهمترین خصوصیات و توانائیهای شرکت تولیدی فرش اصل کاشان  این است که میتواند چنین محل هایی را مزین به کفپوش اصل ایرانی یعنی فرش بنماید. به طور مثال در طراحی یکنواخت ویک دست  نقشه فرشی جهت یک فضای ۵۰۰۰مترمربعی از لابی هتل یا سالنی دریک کمپانی  ویا حتی سالن همایش ، منزل مسکونی ویلایی و یا شبستان وصحن مساجد ، هر چند با وجود ستونها ، غیر استاندارد و کج ، کجی ها  و برجستگی ها و فررفتگی ها  موجود در آن محل ، قسمتهای مذکور به طرز زیبا و حرفه ای توسط تیم طراحی فرش اصل کاشان در پیش طرح اولیه ، لحاظ میشود  و پس از تولید ، بدون آنکه  طرح اصلی فرش تغییری کند  با حفظ تمام زوایا و نافرمی ها  و به گونه ای ماهرانه به یکدیگر متصل خواهند شد. بدین ترتیب فرش کامل با طراحی مختص محل مورد نظر شما  تولید میشود .

لازم به ذکر است که است که پس از نصب فرش در محل ، هیچ اثری از دوخت  قطعات فرش بر جای نخواهد ماند .

برای انجام این کار کافی است تا با فرش اصل تماس حاصل نموده و پس از مشاوره دقیق توسط تیم طراحی فرش اصل  فرش با اندازه دلخواه  خود را سفارش دهید .

اندازه  و طرح فرشبافته های سفارشی و دلخواه :

اندازه کفپوش های بافته شده با فرش هیچ محدودیتی ندارد . گروه تخصصی طراحي فرش ما قادر به طراحی تولید و نصب نمودن هر فرشبافته با هر سایز و اندازه می باشد .

در طرح و مدل فرش بافته های سفارشی مامحدودیتی در شکل و فرم فرش وجود ندارد و گروه تخصصی طراحی فرش اصل بااستفاده از اندازه گیری دقیق وطبق پلان شما کفپوشي دقیق منطبق با نقشه مورد نظر به شما تحویل می دهد .

 

ابعاد فرش ها  غير استاندارد 

فرش مستطیل  در ابعاد غیر استاندارد و خارج از اندازه های معمول

فرش مربع  و مثلث

 فرش دایره و فرش بیضی 

 فرش چند وجهی و ذوزنقه فرش با شکل انتزاعی و اشکال مختلف

جهت مشاهده نمونه هاي بيشتري از فرشهاي غير استاندارد و سفارشي فرش اصل اينجا كليك كنيد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *