خرید فرش اصل کاشان

امروزه در بازار فرش ، فروشندگان به دلیل نداشتن آگاهی مشتریان از فرش ، سوداستفاده می کنند و فرش های تقلبی و درجه دو را به جای فرش اصل به مشتریان ارائه می دهند . با توجه به این موضوع که فرش جز کالای ضروری و لاینفک ایرانیان می باشد و با توجه به قیمت بالای قالی ها و این که امکان تعویض مجدد برای افراد خیلی سخت می باشد ، شرکت فرش اصل بر آن شد تا اطلاعات مفید و جامع در مورد شناخت فرش اصل کاشان بیان کند .

نکات مهم در انتخاب فرش اصل
اولین نکته در انتخاب فرش ، این است که به این نکته توجه کنید که آن محصول در کدام شهر تولید شده است . کاشان تجربه بسیار بالایی در تولید فرش دستبافت و فرش ماشینی دارد و باستان شناسان ، قدمت قالی کاشان را به دوره سیلک می دانند . دوره صفویه یکی از دوران اوج و شکوفایی و عظمت فرش کاشان بوده است . با این پیشینه بسیار عالی شهر کاشان در زمینه قالی ، می توان نتیجه گرفت که تولید کنندگان امروزی در بازار قالی کاشان ، از تجربه نیاکان خود استفاده کرده و بهترین و باکیفیت ترین محصول را ارائه می دهند . برند کاشان برروی محصولات ، گواهی کیفیت بالا می باشد و با توجه به این نکته که تعداد تولیدکنندگان و شهرک های فرش ماشینی در این شهر بسیار زیاد است و این تولیدکنندگان برای اینکه فروش را در دست خود بگیرند به ارائه بهترین محصول اقدام می کنند . یکی از تولیدکنندگان برتر در کاشان که توانسته است با ارائه محصولات اصل و درجه یک ، اعتماد مردم را به سوی خود جذب کند ، شرکت فرش اصل می باشد . ما در ایننجا به ذکر خصوصیات محصولات شرکت فرش اصل و دلیل موفقیت این شرکت در فروش زیاد قالی ، می پردازیم .

خصوصیات فرش اصل
شرکت فرش اصل عرضه کننده فرش دستبافت اصل و فرش ماشینی اصل ، با بالاترین کیفیت می باشد .
•    استفاده از بهترین الیاف در بافت : در بافت فرش دستبافت استفاده از الیاف طبیعی مثل پشم ، ابریشم و کرک و در بافت فرش ماشینی از الیاف صددرصد آکریلیک استفاده می شود .
•    فروش محصولات در شانه و تراکم های مختلف : همان طور که می دانید تنوع شانه و تراکم بالا رفته و افراد بر اساس نوع سلیقه و نوع مکان خود اقدام به انتخاب شانه و تراکم قالی می کنند . مثلا برای مکان های لوکس و فاخر فرش ۱۲۰۰ شانه که دستبافتگونه می باشد ، پیشنهاد می شود و یا برای مکان هایی که پررفت و آمد هست و از زمین برای نشستن استفاده می کنند بهتر است فرش ۷۰۰ شانه را تهیه کنند . این شرکت قدرت فروش قالی در شانه و تراکم های مختلف را دارد و به این ترتیب مشتریان در انتخاب فرش ، آزادی عمل دارند .
•    این شرکت به خاطر اصل بودن محصولات و برای اینکه این اصل بودن را به مشتریان خود اثبات کند ، همراه محصولات فروخته شده خود بیمه نامه و ضمانت نامه قرار داده است تا در صورت بروز هرگونه اشکال یا نقص در فرش ، مشتری بتواند آن را برگرداند . وقتی یک تولید کننده ضمانت نامه را ارائه می دهد یعنی به فروش فرش اصل ، ایمان دارد .
•    یکی از دلایل برتری شرکت فرش اصل در برابر شرکت های دیگر ، این است که این شرکت طراحان خبره و مجرب را در طراحی نقشه فرش دستبافت و فرش ماشینی به کار گرفته است . حتی این طراحان ، توان طراحی فرش متناسب با دکوراسیون منزل شما را دارد . این فرصتی ویژه و طلایی برای افرادی می باشد که طرح های موجود در بازار فرش را نمی پسندند و طرح منحصر به خود را می خواهند . این شرکت قدرت تولید فرش با طرح دلخواه شما را دارد و این یکی از تفاوت های این شرکت با تولیدکنندگان دیگر می باشد . این طرح دلخواهی می تواند هم در قالب فرش دستبافت و هم در قالب فرش ماشینی پیاده شود .
•    تمام محصولات دستبافت و ماشینی این شرکت دارای برچسب فرش می باشد که بر پشت قالی حک شده است . این برچسب که حاوی اطلاعات دقیق از نام شرکت ، مشخصات فنی فرش می باشد به منزله شناسنامه محصول هست .
•    استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها در بافت فرش ماشینی و استفاده از بهترین بافندگان در بافت فرش دستبافت یکی دیگر از عوامل موفقیت شرکت اصل می باشد .

خرید اینترنتی فرش اصل کاشان
به علت محبوبیت و شهرت فرش کاشان در میان همه مردم ایران و جهان ، شرکت فرش اصل برای آن دسته از کسانی که قدرت خرید حضوری بنابر دلایلی از جمله مسافت طولانی و یا هزینه های بالا را ندارند ، زمینه را برای فروش اینترنتی فرش اصل کاشان فراهم کرده است . این فروش آنلاین هم شامل فرش دستبافت و هم فرش ماشینی می شود . این شرکت به خاطر ارسال سریع محصولات ، صحت محصول سفارش شده ، قیمت مناسب فرش اصل به دلیل حذف واسطه ها ، توانسته است در این زمینه موفق باشد . خرید اینترنتی فرش اصل ، بنابر این دلایل گفته شده ، به نفع مشتری می باشد . البته این شرکت خرید حضوری و دیدن محصولات شرکت را از نزدیک برای مشتریان هموار کرده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *