خرید فرش دستباف کاشان

برای خرید فرش دستباف کاشان کلیک کنید .
بر اساس تاریخ و شواهد بدست آمده از مطالعات تجربی بافت اولین فرش دستباف به ایران نسبت داده شده است . تخته فرش به نام پاتریک که در حال حاضر در یکی از معتبر ترین موزه های جهان نگهداری می شود ، اولین فرش دستبافتی است که به لحاظ داشتن طرح و نگاره برآورد شده است که خواستگاه آن کشور ایران می باشد .
فرش های دستبافت مهم ترین ، زیبا ترین و با ارزش ترین هنر در بین صنایع دستی ایران هستند . ارزش و هنر والا این بافته ها به حدی است که تنها اعیان و اشراف توان خرید چنین محصولاتی را دارند . از گذشته تا کنون فرش های دستبافت به عنوان بهترین پیش کش و زیبا ترین بافته در بین همگان رایج بوده است  . اگر چه فرش های ماشینی در بدو تولید توانسته اند جایگزی فرش های دستبافت شوند و جای آن را در خانه ها پر کنند اما واضح و مبرهن است که چه فرش های ماشینی و چه هر نوع بافته دیگری نمی توانند ارزش و میزان هنر فرش های دستبافت را به رخ بکشد .
در بین فرش های موجود در بازار شاهد حضور فرش های دستبافت نیز می باشیم و گرچه میزان تقاضا و خرید و فروش این محصولات نسبت به فرش های ماشینی بسیار کم تر است اما این کم تر بودن تقاضا دلیلی بر کاهش ارزش فرش های دستباف نخواهد بود .
فرش های دستبافت شهر کاشان مانند فرش های ماشینی این خطه در دسته بهترین ها هستند و قالی های دستبافت کاشان که هنر بافندگان کاشانی است زبانزد خاص و عام می باشد . ناگفته نماند که تابلو فرش های دستباف و قالیچه های دستبافت کاشان هم طرفداران خود را داشته و  در بازار های داخلی و خارجی به شهرت رسیده است .
برای خرید فرش های دستبافت کاشان باید به برند ها و فروشگاه هایی مرجعه نمایید که معتبر می باشند . به یادداشته باشید که حساسیت خرید فرش های دستبافت کاشان بسیار زیاد است از همین رو خرید از هر فروشگاه و فروشنده ای جایز نخواهد بود .
در این مقاله که به فرش های دستبافت کاشان اختصاص داده شده است ، در پی معرفی ویژگی فرش های دستبافت کاشان هستیم و اشاره خواهیم نمود که چگونه می توان بهترین و ناب ترین فرش های دستبافت را خریداری نمود .
فرش های دستبافت کاشان
محصولات دستبافت بر خلاف فرش های ماشینی که حالت همگرا دارند ، بسته به منطقه تولید و خواستگاه ویژگی های منحصر به فردی دارند . متخصصین بازار های فرش و قالی به خوبی می توانند بر اساس ویژگی های کیفی و ظاهری فرش های دستبافت شهر بافت را تشخیص دهند .
فرش های دستبافت کاشان نیز بر اساس همین مورد ، قابلیت شناسایی دارند . اولین مورد موثر در شناخت فرش های دستبافت کاشان طرح و نگاره است . در بافته های کاشان عمدتا از طرح های اصیل ایرانی استفاده شده است . طرح های ترنج ، خشتی و افشان از بهترین و پر طرفداران ترین طرح های موجود بر روی فرش های دستبافت کاشان هستند . در بین طرح های نام برده ، طرح ترنج بیشترین میزان خرید را به خود اختصاص داده است . جالب است بدانید ریشه نگاره های موجود در طرح و نقشه های ترنج به دوره اشکانیان بر می گردد .
استفاده از الیاف پشم ، کرک و ابریشم در بهترین کیفیت ویژگی دیگر فرش های دستباف کاشان است . این قالی های اصیل ایرانی مانند فرش های ماشینی این خطه از بهترین مواد اولیه تولید شده اند . الیاف کرک و پشم و ابریشم ویژگی منحصری به فردی دارند و آن این که در تابستان خنک و در زمستان گرم هستند . عایق بودن الیاف در فرش های دستبافت کاشان به خوبی مشهود است .
فرش های دستبافت کاشان به هیچ وجه رنگ نمی دهند ، برای تست این موضوع می توانید دستمال سفید مرطوب را بر سطح قالی کاشان کشیده و خواهید دید که رنگ فرش به دستمال منتقل نمی شود .
تقارن و عدم غلط بافی ، نداشتن عیب و ایراد و هماهنگ بودن ابعاد و سایز قالی با آنچه از پیش تعیین شده است ، دیگر ویژگی موجود در فرش های دستباف کاشان هستند .
خرید فرش های دستبافت کاشان
فروشگاه فرش اصل در کنار تولید فرش های ماشینی ، بهترین فرش های  دستباف کاشان را نیز تولید می کند . این شرکت ، که زیر نظر کارشناسان فرش اداره می شود ، بهترین فرش های دستباف را که توسط هنرمندان ایرانی بافته شده است را در فروشگاه اینترنتی خود به نمایش گذاشته است . فرش دستباف طرح لچک ترنج ، که یکی از زیباترین و اصیل ترین قالی های کاشان است دارای سی و دوخانه است و با ابعاد قالی در حدود ۲۱۰*۱۴۰ است . جنس الیاف این قالی زیبا ، ابریشم و پشم است . این قالی نشان دهنده جلوه و هنر و فرهنگ ایرانی است و نمونه ای از قالی های صادراتی کاشان به کشورهای اروپایی است .

می دانیم که بهترین راه خرید فرش اصل و باکیفیت مراجعه به فروشگاه اینترنتی فرش اصل می باشد . ضمانت بالا بودن کیفیت ، اصالت برند ، راحتی خرید ، ارزان بودن محصول و هزاران مزیت دیگر تنها در بازار ها و فروشگاه های اینترنتی موجود است . خرید فرش های دستبافت کاشان به علت ارزش و قیمت بالا تر نسبت به فرش های ماشینی اهمیت و حساسیت بیشتری دارد . از این رو تأکید بر خرید از فروشگاه ها و برند های معتبر بیشتر خواهد شد .
برای خرید فرش های دستبافت کاشان به فروشگاه اینترنتی فرش اصل مراجعه نمایید و به بهترین روش ممکن بهترین فرش را از درجه یک ترین برند خریداری کنید .
تنوع و تعدد محصولات بافته شده تولید ماشین آلات از یک طرف و زیبایی و کیفیت خیره کننده فرش های دستبافت کاشان از طرف دیگر مشتریان را جذب برند فرش اصل می کند .
علاوه بر مزیت های شمرده شده برای خریداران فرش های دستبافت کاشان بصورت اینترنتی ، تولید کنندگان نیز تمایل بیشتری به فروش محصولات خود از طریق فضاهای مجازی دارند . دست به دست شدن های بی جا و سودجویی های غیر منصفانه در بازار های سنتی موجبات ناکارامدی این بازار ها را به وجود اورده و تمایل خریداران و فروشندگان به بازار های اینترنتی را بیشتر کرده است .
فروش اینترنتی فرش های دستبافت کاشان
گروه تولیدی فرش اصل بدان علت تمایل به عرضه فرش های ماشینی و دستبافت خود در فروشگاه های اینترنتی دارد که :
– از طریق فروشگاه های اینترنتی می تواند فرش های دستبافت کاشان را در کم ترین قیمت ممکن به دست مشتریان برساند .
– با خیالی آسوده از عدم سوء استفاده برند فرش اصل در بازار های اینترنتی بهترین کیفیت را در زیبا ترین حالت در فروشگاه اینترنتی عرضه می کند .
– با تبلیغ هدفمند و شناخت جامعه هدف به عنوان مشتریان خود ، علاوه بر صرفه جویی در هزینه تبلیغات و تمرکز بر روی فروشگاه اینترنتی خود ، سلیقه و رحجان خریداران را برای تولیدات بعد خواهد شناخت .
– تولید کننده فرش اصل ، فرش های دستبافت و ماشینی عرضه شده در فروشگاه اینترنتی خود را ضمانت می کند و بدین ترتیب گامی موثر در جلب رضایت مشتریان و توجه به برند اصل بر می دارد . گارانتی انجام شده توسط تولید کننده این امتیاز را برای مشتری فراهم می آورد که توان جبران هر گونه اشتباه غیر عمد در تولیدات خود را داشته باشد .

کیفیت ، دوام و زیبایی فرش های دستبافت در فروشگاه اینترنتی فرش اصل تضمین شده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *