فرش ماشینی اصل کاشان

چندین منبع معتبر برای دریافت اطلاعات در مورد فرش های ماشینی وجود دارد . از جمله مقالات علمی ، افراد و خبرگان این حرفه ، خریدارانی که بر حسب تجربه اطلاعاتی دارند و … . نگاهی به مقالات موجود در وب سایت فروشگاه فرش اصل حاکی از آن است که عمده مقالات در رابطه با خرید بهترین فرش ماشینی ، روش های خرید فرش اصل ، انتخاب با کیفیت ترین فرش های ماشینی و موضوعاتی از این دست نوشته شده است . فرش های ماشینی در کیفیت ، زیبایی و قیمت به عنوان سه آلمان مهم با یکدیگر تفاوت هایی دارند و خریداران در بازار ها به دنبال خرید فرش هایی هستند که بتواند همزمان این سه مورد را به یکدیگر داشته باشد . از این رو مقالات مختلف با پرداختن به جنبه های متفاوتی که هر کدام گوشه ای از موضوع را پوشش داده اند ، سعی در آن داشته اند که منبعی موثق در راهنمایی و خرید باشند .
خرید با کیفیت و اصل فرش ماشینی به علت عدم توان تعویض ، قیمت بالا و کاربردی بودن فرش اهمیت دارد . در هنگام خرید باید نکات مطرح شده در این نوشتار را تحت عنوان ویژگی های فرش ماشینی اصل کاشان در نظر گرفت . برای نوشتن متن این نوشتار به فرش ماشینی تولید شده در کارخانه فرش اصل به عنوان بهترین فرش های موجود در بازار توجه شده است . اگر خواهان خرید بهترین محصول هستید ، مورد مطرح شده در مقاله حاضر و مقالات مشابه را مد نظر قرار دهید .
فرش ماشینی اصل کاشان
عمده خریداران ، به هدف خرید فرش های ماشینی کاشان وارد بازار می شوند و در بین برند های مختلف به دنبال خرید از فروشگاه هایی هستند که محصولات فرش کاشان را عرضه می کنند . فرش های کاشان ، اصل ، با کیفیت و زیبا می باشند . رقابت در بازار فرش های کاشان به حدی بالا گرفته است که تولید کنندگان دیگر تنها به فکر تولید محصولات با کیفیت نیستند و مواردی مانند زیبایی و تنوع طرح و همچنین قیمت ارزان را در دستور کار خود قرار داده اند . فرش های ماشینی شهر کاشان به یمن مزیت هایی که در ادامه مورد بررسی قرار می گیرد موجب شده اند تا این شهر به پایتخت تولید فرش های ماشینی جهان مشهور شود . فروشگاه ها و مراکز پخش در سراسر کشور به عرضه فرش های کاشان می پردازند و جالب آنکه تمام این شهرت و اعتبار در طول کم تر از ۵ دهه فعالیت بدست امده است .
اعتبار جهانی فرش های ماشینی کاشان در حالی که شهر ها و کشور های متعددی خصوصا در آسیا به تولید فرش های ماشینی مشغول هستند ، نمادی از قدرت و توان بالای تولید کنندگان کاشانی است . ناگفته نماند از بین ۷۰۰ برند ثبت شده و تعداد زیاد کارگاه های ثبت نشده کاشان تعداد محدودی هستند که به شهرت جهانی رسیده و نبض بازار فرش های ماشینی کاشان را در دست دارند . یکی از این تولید کنندگان هم گروه تولیدی فرش اصل است ، فرش اصل در تولیدات خود در کنار کیفیت و زیبایی و قیمت ارزان ، نوآوری را پیشه خود ساخته وبا ارائه محصولات ناب و صادراتی روز به روز بر شهرت و اعتبار خود می افزاید .
ویژگی فرش های ماشینی اصل کاشان
این که شهر کاشان توانسته است در طول ۵ دهه فعالیت به شهرت جهانی برسد دلیلی جز فعالیت و تولید بهترین فرش های ماشینی نسبت به تولیدات سایر شهر ها و کشور ها ندارد . رقابت سر سختانه بین تولید کنندگان موجب شده تا فرش های ماشینی کاشان در بهترین حالت خود تولید شوند و این روند تولیدی در طول سال ها پویا بوده است . در طول ۵ دهه روز به روز بر ویژگی های مثبت محصولات افزوده شده و رفته رفته شاهد تبدیل ایرادات فرش های ماشینی به مزیت بوده ایم .
ویژگی فرش های ماشینی اصل کاشان شامل :
۱- در فروشگاه فرش ماشینی اصل تمام محصولات درجه یک هستند . درجه بندی فرش ها بر میزان کیفیت نخ خاب ، تار و پود به عنوان ویژگی فنی و دقت بافت و عدم غلط بافی به عنوان ویژگی های ظاهری مربوط است . فرش های ماشینی فروشگاه فرش اصل در کیفیت بافت عالی عمل کرده و اگر به هر دلیل مشخص شود که فرش در مرحله اهار قابلیت دریافت درجه یک را ندارد ، از دور حذف خواهد شد و تولید کننده فرش اصل به هیچ عنوان فرش های ماشینی درجه دو و سه را وارد بازار نمی کند .
۲- کیفیت فرش های ماشینی به مواد اولیه ای بستگی دارد که فرش با آن ها تولید می شود . فرش های ماشینی از نخ خاب ، نخ تار و نخ پود تشکیل شده و به میزانی که در کیفیت این سه نوع نخ کوتاهی نشود می توان بر داوم و ماندگاری محصول اطمینان داشت . فرش های فروشگاه فرش اصل از نخ خاب اکرولیکی تولید شده اند که بصورت وارداتی از کشورهای خارجی خریداری شده است و پس از طی فرایند هیت ست با کیفیت تر ، درخشان تر و مقاوم تر می شوند . فرایند هیت ست ، نوعی گرما دهی به الیاف است . در این فرایند نخ را در دمای بالا حرارت می دهند . الیاف اکرولیک پس از خروج از فرآیند هیت ست به میزان زیادی نسبت به دمای غیر مستقیم ، نور خورشید ، فشار و سایش مقاوم شده و رنگ آن ها بیش از پیش ثابت خواهد شد . نخ های خاب نسبت به نخ های تار و پود اهمیت بیشتری دارند . در تولید فرش های اصل نخ تار و پود از جنس جوت ، پلی استر و یا پلی پروپلین هستند . در فرش های مختلف تفاوت فاحشی بین نخ تار و پود نبوده اما مهم ترین تفاوت در جنس نخ خاب است . نخ خاب همان الیافی است که در سطح فرش به رنگ های مختلف دیده می شود .
۳- ابعاد فرش اصل منطبق بر همان ابعادی هستند که قبل از تولید بصورت پیش فرض به دستگاه داده می شود . در فرش های دستبافت اختلاف فرش  بافته شده با نقشه ، تا حد چندین سانتی متر هم قابل چشم پوشی ست اما در فرش های ماشینی اصل این اختلاف به حداقل رسیده و امکان ندارد اختلاف فرش بافته شده با ابعاد معین بیش از چند سانتی متر باشد . بکارگیری تیم تخصص تولید و دستگاه های روز ساخت اروپا دقت تولید را بالا برده و این امکان را فراهم آورده است که اختلاف تولید به هیچ وجه از چند سانتی متر تجاوز نکند .
۴- دستگاه های بافت و تیم تولید فرش های اصل از بهترین ها انتخاب شده اند . بازدهی بالا و استهلاک پایین زمینه را برای تولیدات برتر و با قیمت تمام شده ارزان تر فراهم آورده است . عدم آموزش نیروی انسانی و بکارگیری افراد با سابقه و خود ذوق در کارخانه فرش اصل مانند سایر برند های معتبر ونامی کاشان تا حد زیادی از هزینه های تولید کاسته است و از این رو فروشگاه فرش اصل در رقابت قیمتی از سایر رقبا پیشی گرفته است .
۵- ارائه محصولات به روش های مستقیم در قیمت عمده فروشی مزیت بازر فروشگاه هایی است که فرش های اصل را عرضه می کنند . روش های مختلف عرضه مستقیم شامل مبادله حضوری فرش درب کارخانه ، خرید از نمایشگاه ها ، خرید از نمایندگی ها و مراکز پخش و از همه مهم تر خرید از فروشگاه های اینترنتی که در سال های اخیر باب شده است ، مربوط به تولید کنندگانی است که طرفدار مشتری بوده و برای رفاه حال خریداران و البته معرفی بهتر محصولات خود و فروش بیشتر دست به ایجاد راه های ارتباط مستقیم با خریداران می زنند .
در بازار های فیزیکی ، فروشگاه ها و فروشندگان صرفه نقش واسطه را دارند . درحالی که این واسطه ها تا حد زیادی در نوسانات قیمتی دخیل بوده و برای کسب سود خود دست با بالا بردن قیمت محصولات می کنند . قبلا اشاره کردیم که یکی از موادر مهم رقابتی تعیین قیمت است . تولید کنندگان تمام توان خود را جهت عرضه فرش های ماشینی ارزان قیمت به کار می گیرند اما با بکارگیری عرضه غیر مستقیم و سنتی ، تنها خواهند توانست تا درب کارخانه قیمت گذار باشند در حالی که پس از خروج از کارخانه دست های زیادی در تعیین بی رویه قیمت اثر خواهند داشت .
برای داشتن فرش اصل بهترین روش مراجعه به فروشگاه اینترنتی گروه تولیدی فرش اصل است . خریداران و مراجعین به فروشگاه فرش اصل می توانند از خدمات مختلف عرضه شده در فروشگاه شامل : پشتیبان آنلاین ، مقالات منتشر شده ، ارسال فرش درب منزل مشتری ، امکان انتخاب از بین طرح های بی نظیر ، خرید فرش اصل ، دریافت گارانتی و … استفاده کنند .
برتری های فرش های تولید شده در فروشگاه فرش کاشان به حدی است که این محصولات سهم قابل توجهی از بازارهای داخلی و خارجی را به خود اختصاص داده و در رونق گرفتن و شهرت نام شهر کاشان به عنوان پایتخت جهانی فرش و قالی نقش داشته اند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *